Про нас

Сайт міста Житомира 0412.ua існує з 10 жовтня 2010 року. Це регіональний портал новин міста, який входить до всеукраїнської мережі міських сайтів CitySites.

Він був створений з метою актуалізації інформації про життя міста. За ці роки сайт змінювався візуально, проте основні розділи залишились незмінними. Актуальні новини, найповніший Довідник підприємств, найцікавіші події міста в Афіші і ще багато цікавих та корисних сторінок сайту.

Сьогодні сайт Житомира 0412.ua улюбленець серед користувачів. Тут можна знайти не тільки новини та майбутні події, а й прийняти участь у важливих опитуваннях, стати частиною життєвих історій, отримати аналітичні дані у певних сферах, стати зіркою сайту та отримати за це подарунок.

0412.ua це не просто сайт. Це велика, дружня та сильна команда журналістів, менеджерів, IT таадміністрації!

Головним джерелом доходів 0412.ua завжди була реклама.Сайт міста Житомира 0412.ua не належить до жодної політичної партії і не фінансується ними, політиками, олігархами та іншими представниками великого капіталу, тому журналісти вільно пишуть новини та події, незалежно від того, хто є “головним героєм” наших матеріалів.