
14:33, 6 лютого 2017 р.
На Житомирщині через обмороження чоловік потрапив на лікарняне ліжко
Холодна погода продовжує завдавати клопоту нашим землякам. Так, вчора, 5 лютого, до терапевтичного відділення Житомирської районної лікарні з діагнозом: обмороження обох стоп та пальців правої верхньої кінцівки, госпіталізовано 52-річного мешканця одного із сіл району.
"Всьому вина - оковита. Чоловік наразі перебуває в лікарні. Його стан середньої важкості", - повідомили в райдержадміністрації.
Тому, за умов низьких температур, рекомендуємо подбати про теплий та зручний одяг і взуття. А найголовніше - не вживати спиртних напоїв.
Як свідчить статистика, до групи ризику, насамперед, належать особи, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
13 грудня
10:50
12 грудня
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
13:10, 9 грудня
14:05, 10 грудня
20:33, 7 грудня
4
