• Головна
  • Ти як? Екоінспекція стала майданчиком для діалогу в межах програми ментального здоров’я
11:18, 30 квітня
Надійне джерело

Ти як? Екоінспекція стала майданчиком для діалогу в межах програми ментального здоров’я

Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє:

«Державна екологічна інспекція Поліського округу приймала учасників заходу, який проводили перша заступниця начальника Житомирської ОВА - керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЖОВА Наталія Остапченко спільно з регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров’я Іриною Гладкою, за участі майже 60 осіб – представників ветеранів, працедавців, громадських організацій та органів місцевого самоврядування».

Тема зібрання - обговорення можливості працевлаштування ветеранів та комунікації з ними.

«Те, що саме Екоінспекція Поліського округу стала майданчиком для сьогоднішньої зустрічі, - не випадковість, - наголосив у вітальному слові начальник Екоінспекції Поліського округу Євгеній Медведовський.

- Питання, яке винесено на порядок денний, дуже актуальне для всього українського суспільства, і зокрема, для колективу Інспекції, кожен десятий працівник якого, серед яких і жінки, зі зброєю у руках боронить нашу землю. Ми чекаємо на своїх колег та готові стати працедавцями і для людей інших професій, які боронили нашу Батьківщину.

Так, у проєкті Стратегії реформування системи державного екологічного контролю, ініційованої Міндовкілля, Екоінспекцією України, приділяється велика увага програмі перекваліфікації ветеранів війни для роботи в системі екоконтролю.

Екоінспекція вже готова приймати таких фахівців. І зі свого боку уже робимо все можливе, аби наші ветерани, кожен зі своїм баченням змін, які мають впроваджуватися у суспільстві, з безцінним професійним і життєвим досвідом, який, без сумніву, буде корисним і затребуваним і у сфері захисту довкілля, не лише почувалися комфортно, але й постійно відчували нашу безмежну вдячність, підтримку і могли реалізувати свій професійний потенціал».

Начальник Екоінспекцї також наголосив на важливості психологічної допомоги українцям, турботи про їх ментальне здоров’я.

«З кожним днем війни, на жаль, збільшується кількість людей, які самостійно вже не можуть оволодіти своїми емоціями, яким потрібна підтримка.

Особливо важко тим, хто втратив своїх рідних. Війна пройшла по долі кожного, незалежно від того, де він сьогодні знаходиться – у багатостраждальному Харкові чи у відносно тихому Житомирі, поміняла звичний спосіб життя, наше сприйняття дійсності, плани на майбутнє.

Йдеться не лише про учасників бойових дій, а й про кожного українця, який так чи інакше відчуває вплив війни.

Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як», створена за ініціативою Першої Леді Олени Зеленської, спрямована на розвиток здатності психіки відбивати атаки стресових чинників і подолання стереотипів, які заважають звернутися по допомогу. Низка проєктів психологічної допомоги українцям вже діють по всій Україні і вже ефективно допомагають українцям», - акцентував Євгеній Медведовський.

Довідково:

Державним центром зайнятості підготовлено матеріали щодо умов отримання і механізмів виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, зокрема ветеранів та ветеранок, з якими можна ознайомитися на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості у рубриці «Роботодавцям».

За додатковою консультацією можна звернутися до Державного центру зайнятості за телефоном (044) 244-94-64 (відділ реалізації активних програм зайнятості).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ти як #поради #новини житомира #новини житомирщини #підтримка #психологічна підтримка #психологічна допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...