Зухвалі і романтичні одесити – гурт Epolets повертаються до Житомира з презентацією нового альбому "Cult"!

Квитки за посиланням: epolets2403.2event.com

Їх назвали майбутнім української рок-сцени на головному вокальному шоу країни "Х-Фактор". Одразу після закінчення проекту хлопці дали зрозуміти: сидіти, склавши руки, не збираються: вже зараз вони завершують роботу над новою платівкою і збирають валізи у всеукраїнський тур на підтримку альбому "Cult".

"Ми здобуваємо новий досвід, отримуємо нові знання, так чи інакше змінюється наше життя, та з нами залишається наша спільна справа, і для нас музика – це наш культ. Альбом "Cult" - це неподільна частина нашої творчості, її продовження, ми хотіли зробити його максимально живим. Назва ховає у собі ще один смисл! Не буду приховувати, я мрію про те, щоб цей альбом став культовим", - скромно усміхається Павло Варениця, лідер Epolets.

Торік фестивальний сезон Epolets нараховував 18 фестивалів. І хоч гурт існує всього три роки, колектив впевнено набирає обертів і стрімко обростає армією прихильників по всьому світу. Останній альбом групи за назвою «DOGMA» потрапив у переважну більшість ТОПів українських музичних ресурсів за 2014 рік.

Контактний номер телефону +38 063 106 6037