Житомирський автор, відомий у fb як "Владимр Поднебесный", але себе називає - Ернест Дарума, на фронті відомий під позивним "Пацифіст". Улюблена тваринка - равлик, пора року - зима, вид зброї - посмішка, серед страв - рагу з індійським "карі". У Житомирі відбудеться презентація його творів під назвою "Люта екзестенція в Лютому: перехід до Весни"

"Я, насамперед, вважаю свою особистість не значною. Художник, на мій погляд, не повинен заслоняти собою своє творіння. Текст, безпосередньо , сам повинен впливати на свідомість читача - в цьому Сила Послання, Сила Тексту . Сприймайте текст, а не моє життя: життя творіння більш достойно Вашого погляду, тому що, текст це інструмент для трансформації свідомості.

Народився в сім’ї слюсаря і швачки. Бабуся працювала зав. складами у Районній дитячий лікарні міста Житомира. Матуся і батько - ліквідатори ЧАЄС другої хвилі, сам я учасник Майданна і бойових дій на сході країни. Виріс в російськомовній сім’ї, українською пишу вірші з 2009 року, коли брав участь в першому житомирському літературному "слемі". Переший вірш написав рочків в п'ятнадцять, з 2009, у "Каваманії" проводив літературні вечори "На що здатен четвер". Працював книжковим консультантам на ринку "Петрівка", де ознайомився з єзотерикою та класикою Світової Літератури".