Музичний документальний фільм Анни Акулевич виходить на великі екрани Житомира.

Jamala.UA – фільм-портрет, який відкриває іншу сторону Джамали: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру. Стрічка знімалася незалежною режисеркою Анною Акулевич за згодою співачки, але без її контролю.

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкостями і ніжністю, але таку ж віддану головній справі свого життя – музиці.

«У фільмі немає "прийомів-подразників" для глядацького сприйняття: нецензурних слів від зірки, скандалів на камеру і розбитих предметів. Просто - в Джамалі цього немає. Є унікальний магнетизм особистості, відчути який я з задоволенням запрошую кожного!», – говорить режисерка.

Український глядач пам’ятає Анну Акулевич за повнометражним художнім дебютом «Це я», який отримав численні нагороди на українських і міжнародних кінофестивалях (зокрема, Гран-при МКФ в Лучіано (Італія).

«Знаменита співачка спостережена у миті, коли вона ліпить і переліплює себе саму. Бо ж на сцену, перед людьми, треба вийти кимось і з чимось. А ти не завжди готовий до цього. Та й страшно...», кінокритик Сергій Тримбач.

«Анна Акулевич у створенні фільму принципово йде неекономним – але художньо більш виграшним - шляхом спостереження. У підсумку, з фрагментів реальності вона збирає динамічну оповідь, де важливе місце посідає музика, яку створює і твори відтворює Джамала, а - по дотичній – виявляє себе ще й Джамала несценічна, не публічна» кінокритик Cергій Васильєв.

«Задача фільму «Jamala.UA» — нести позитивний меседж з України», — режисерка картини Анна Акулевич.

Прес-матеріали:

Трейлер: http://fex.net/#!196200688670

Відео: http://dropmefiles.com/R8nVC