Житомир, зустрічай!

Серед мальовничої природи Полісся, відбудеться перший, в нашому місті, справжній фестиваль сучасної української музики.

 Всі зароблені, з продажу квитків, кошти, будуть направлені на відкриття культурно-освітнього центру для дітей та молоді в м. Житомирі.

Хедлайнери першого дня:

 • Іван Дорн – людина-вибух, людина-харизма, людина, чия творчість від недавна розбурхала все ближнє зарубіжжя.
  Кожний концерт- це повний ексклюзив і імпровізація. Тільки якісна музика і непідробні емоції.
   
 • Сальто Назад – перші резиденти новоствореного лейблу Rookodill'a, які поставили за мету дати українській музиці нове дихання, новий характер і нову енергію, внести свій внесок в її розвиток.
   
 • DаКоока -– українська співачка та піаністка, автор і виконавець власних пісень.  Музика DaKooka – ніжне поєднання таких стилів як fusion, trip-hop, indie-rock, experimental, pop та electronic.

Хедлайнери другого дня:

 • Бумбокс – У 2014 році українській групі Бумбокс виповнилося 10 років. У 2004 році, в Києві, Андрій Хливнюк, Андрій Самойло і Валентин Матіюк заснували групу. З тих пір Бумбокс дали близько 900 концертів по всьому світу, записали кілька дуетів із такими музикантами, як Джамала, Дмитро Шуров, Океан Ельзи, Баста, O.Torvald. 
   
 • Vivienne Mort – український інді-рок-гурт, який було засновано Даніелою Заюшкіною у 2007 році. Нестандартні, наповнені глибоким змістом тексти та сміливий відвертий стиль виконання швидко знаходить слухачів . Одна з ключових ознак гурту – сильний зв’язок зі слухачами. Публіка на концертах Vivienne Mort не лише споглядає і слухає, але завжди залучається до дійства, активно бере в ньому участь.
 • The Elephants - молодий інді-поп дует з міста Суми, який відразу ж потрапив до уваги багатьох оглядачів і продюсерів. Три молодих хлопця - Діма, Влад і Герман - утворюють дивовижної краси інді-фолк - меланхолічний, романтичний і неспішний.