Роман народився 9 листопада 1990 року у м. Львові. Ще у підлітковому віці  співав у церковному хорі. Закінчив музичну школу по класу акордеон.

Коли настав час вибору професії, батьки артиста дуже хотіли, аби він став кухарем, проте самому Роману ця професія зовсім не подобалася, і він уперто продовжував займатися музикою. Це захоплення переросло в рішення стати професійним співаком, музикантом, композитором.

По закінченню школи вступив до Училища культури та отримав омріяну з дитинства професію. Талант, працьовитість та наполегливість дозволили Роману увірватися в український шоу-бізнесу, і фанатів творчості з кожним днем стає все більше й більше, а Роман стрімко наближається  до бажаної мети .

Роман рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою  п’ятьом братам і сестрам адже батько пропав безвісти.

У 2014 році вийшла, написана Романом прониклива пісня — «Мама», у якій автор передав усі свої почуття, які не встиг висловити їй за життя.

Витримавши такі життєві випробування, Роман бере участь у благодійних заходах: підтримує онкохворих людей, приділяє багато уваги дітям-сиротам, адже сам добре розуміє, що таке життя без батьків.

На декілька пісень Роман зняв кліпи, зокрема на його хіт «Поцілую».

Наразі Роман Скорпіон закінчує роботу над першим студійним україномовним альбомом. Він є автором текстів і музики всіх пісень, що входять до альбому.