Головні молодіжні заходи відбудуться 25 (у неділю) та 28 (у середу) червня 2017 р. з 16 до 22 год. на центральому концертному майданчику м. Житомира – літньому театрі "Ракушка" міського парку культури і відпочинку: великі молодіжні фестивалі на відзначення Дня молоді та Дня Конституції України.

Організатори заходів – управління культури міської ради, обласне та міське управління сім'ї, молоді та спорту за сприяння просвітницького відділу обласного медичного центру здоров'я та спортивної медицини Житомирської обласної ради та громадської організації естрадних діячів.

У мистецькій частині заходу до Дня молоді візьмуть участь молодіжні естрадні виконавці та гурти, представники кращих команд сучасного танцю та спортивних клубів. Відбудеться обрання Королеви Дня молоді та фінал традиційного змагання юних леді "Чарівна Полісянка-2017", де конкурсанток оцінюватиме професійне журі. Найвродливіших конкурсанток нагородять представники ТМ "Peugeot", магазину "Мотиви Індії" та фірми "Оріфлейм".

Глядачі теж не залишаться без уваги – для них безліч інтерактивних конкурсів та молодіжних руханок. А для знавців української пісні – конкурс хітів "Співай українське". А завершить дійство традиційний та улюблений молодими житомирянами "Євроденс-парад OPEN AIR". Проте головною інтригою стане розіграш супер-призу для глядачів.

Напередодні проведення проекту в центрі міста та на вул. Михайлівській волонтери роздаватимуть житомирянам запрошення з персональними номерами. Тож кожен з присутніх на заході матиме унікальний шанс виграти головний приз Дня молоді за власним номером, вказаним у запрошенні.

28 червня у літньому театрі "Ракушка" урочисті заходи продовжить гала-концерт щорічного патріотично-мистецького фестивалю "МОЛОДЬ ВРЯТУЄ СВІТ-2017", який об'єднає у своїй програмі кращі молодіжні творчі колективи. Під час заходу буде проводитись соціологічне опитування для молоді демонструватиметься виставка українських поробок від обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів "Мистецьке Полісся".

Також у ці дні на вході до літнього театру буде організовано "Молодіжний соціальний ярмарок", під час якого молодь почерпне для себе багато важливої інформації стосовно ведення здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, інфекційних захворювань та ризикованої поведінки, попередження абортів. Усі бажаючі зможуть пройти анонімне тестування на ВІЛ та гепатит швидкими експрес-тестами, отримати консультування медичних працівників, психологів на базі пересувної мобільної амбулаторії, дізнатися про права і обов’язки молоді та Правила дорожнього руху.

Соціальний ярмарок проведуть обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Клініка, дружня до молоді ДЦМЛ, БФ "Нехай твоє серце б'ється", управління патрульної поліції у м. Житомирі, МБФ "Місія в Україну", ГО "Перспектива", ГО "Територія здоров'я, краси та успіху", "Міжнародна антинаркотична асоціація" та ін.

Отож, 25 та 28 червня з 16.00 до 22.00 запрошуємо усіх житомирян у літній театр "Ракушка" міського парку культури відзначити День молоді та День Конституції України.

Генеральний медіа-партнер фестивалю - телерадіокомпанія "ЕФІР" та радіо "ХІТ FM", "РЕТРО FM", "Русское" радіо Україна", "Радіо Рокс", "Ера FM"; ексклюзивний медіа-партнер - газета "20 хвилин".

Інформаційні партнери – інтернет-сайти: Житомир.info,  Рупор Житомира, 0412.ua,  Житомир Today, Афіша Житомира, moemisto.ua, Житомир Експрес, Житомир LIFE, Замкова гора, газети "Імперія-TV", "Пульс-норма".