26 серпня відбудеться Ювілейний Всеукраїнський Косплей Конвент Akarifest 2017. Фестиваль дає можливість косплеерам, артистам, майстрам, художникам, а також усім, хто має незвичайний талант представити широкій публіці свій професійний доробок, розповісти про свою діяльність і поділитися з гостями секретами свого успіху.

Вас очікує масштабний конкурс косплею, сотні улюблених персонажів, виставка-ярмарка, змагання з кіберспорту, тематичні зони, розважальна програма, турніри, презентації, лекції, майстер-класи, ігри, конкурси, грандіозний гала-концерт та незабутнє афтепаті!

В основі конкурсної програми фестивалю лежить такий вид мистецтва як косплей, що полягає у виготовленні та переодяганні в костюми відомих персонажів.  Враховуючи зовнішній вигляд і передачу характеру обраного героя, вибираються найкращі косплеєри конвенту, які будуть боротися за призовий фонд в 5000 грн. А наймолодші переможці отримають цінні призи від наших спонсорів та партнерів.

Крім того, спеціально для юних гостей фестивалю, ми підготували окрему дитячу програму за участі професійних аніматорів. На ваших діток чекатиме різноманіття розваг та сюрпризів, а вам випаде можливість  продемонструвати власну творчість, знайти корисні професійні знайомства, набути новий досвід та навички, а також отримати незабутні важення!