"Божі тварі"— це притча про повсякденне життя двох сімей. Дочка заможного селянина виявляє, що вагітна від сусідського хлопчини, бідняка і сина пияка. Батько дівчини наполягає на аборті, але тут в справу втручаються тварини із скотного двору: Кінь, Півень, Пес, Корова і Свиня. Вони і рятують дівчину від морального злочину.

Феномен п’єси — в незвичайній легкості і сентиментальності життєвої історії. Дія розгортається в хліву, де нарівні з людьми діють домашні тварини, які по-своєму бачать те, що оточує, по-своєму роздумують над подіями, що відбуваються, стають свідками дивних людських взаємовідносин. У » Божих тварях» показано наше життя без оздоб, без лакування.

Історія, розказана Марією Ладо, навіть занадто проста.У ній люблять, міркують про життя, думають про смерть. Люди, коні, свині — всі разом.

Проста, майже біблейська розповідь про душевне озлоблення людей і чистий, праведний світ природи. Про те, що тварини виявляються ближче до заповідей Христа, ніж люди. Ця історія, в якій, окрім людей, дійовими особами дивовижним чином стають і тварини, і навіть ангели, — гімн найвищим і світлішим людським почуттям: любові, вірності, доброті, милосердю — така мораль простої  історії.

Режисер – постановник : заслужений діяч мистецтв  України Наталія Тімошкіна.

Художник – постановник: Валерій Кулавін.

Художник по костюмах: Ельвіра Курилюк.

Дійові особи та виконавці:

Батько – з.а. України Олександр Шкарупа.

Мати – з.а. України Лілія Берелет, з.а. України Галина Сергєєва.

Сусід – з.а. України Микола Карпович.

Даша – Світлана Гонтарська, Вікторія Карпінська.

Олексій – Олександр Литовченко.

Півень – Дмитро Зіневич, Петро Авраменко.

Собака – з.д. м. Польщі Микола Варфоломєєв, Вадим Кипчук.

Свиня – Ольга Карпович.

Корова – з.а. України Оксана Павлова, Ірина Оксютович.

Коняка – Тетяна Соломійчук, Галина Могильницька.