Джаз концерт E.L.L.A. – унікальний музичний проект в пам’ять про легендарну американську джазову співачку Еллу Фіцджеральд.
У програмі виконуються безсмертні твори, які завдяки неповторному голосу, манері та таланту Елли, стали золотою класикою світової джазової музики:
«Summertime», «Sweet Georgia Brown», «The Man I Love» та багато іншого.
 
У програмі концерту прозвучать твори Джорджа Гершвіна, Коула Портера, Ірвіна Берліна, Бена Берні та інших знаменитих американських композиторів ХХ ст.
 
Учасники проекту:
 
  • Інеса Іваницька  – співачка, джаз-перформер, лауреат міжнародних джазових конкурсів. Виконавиця, для якої важлива атмосфера сприйняття, яка кожне своє виконання перетворює у яскравий та видовищний спектакль.
 
JAZZ city band (Київ):
  • Олександр Стрелківський – піаніст, композитор, аранжувальник, учасник багатьох джазових фестивалів в Україні та за кордоном.
  • Сергій Супрун – лауреат джазових фестивалів, один з найвідоміших та колоритних контрабасистів і бас-гітаристів України. Він учасник, також, популярних теле та музичних проектів  багатьох джазових виконавців.
  • Сергій Хмельов – знаменитий барабанщик та перкусіоніст, один із засновників руху джазових імперссіоністов в Україні, володар Гран Прі та Першої Премії Джаз Фестивалю у Голосеево. Дипломант Першого Одеського Джаз. Фесту ім. Утьосова та Другого – у м. Коктебель. Учасник легендарного авангард джаз-тріо