Що ви знаєте про флюоромистецтво? 

Флюромистецтво до нас прийшло нещодано, переплітаючись від ведичних знань, далекої Індії і хіппі до людей з вільним індивідуальним мисленням у сучасності. Це картини, які під дією ультрафіолетових променій заставляють світитися фарбу і все, що там зображено. 

Космічна тематика, ультрафіолет, відчуття часу і простору та одночасно їхня відсутність, градація від східного світогляду, в міксі із психоделічними вкрапленнями, до традиційного західного живопису – це все ознаки яскравої течії флюоро-арту. 

Мистецтво ніколи не стоїть на місці, оскільки людині властиво творити і матеріалізовувати свої думки згідно з тенденціями і можливостями нашого часу. На сьогоднішній день, все довкола захопила хвиля глобалізації та інформаційних технологій, тому тяжко собі уявити мистецтво без впровадження інновацій зі сторони можливих варіантів. На заміну нудних пейзажів і натюрмортів прийшли нові, до сих пір не відомі, різновиди творчості, такі, як флюоромистецтво. Картини, створені за допомогою таких незвичайних «виїдаючих» фарб, дуже яскраві та, як і кожна інша техніка в живописі, вимагають певних умов зберігання: обов’язково потрібно тримати такі полотна у темному місці. 

Початок експозиції о 19:00

В рамках заходу також буде проведено два майстер-класи та імпровізована дискотека)