Напередодні Дня студента, 13 листопада 2017 р. у приміщенні обласного телецентру відбудеться традиційний "Молодіжний ринг-2017". Його організатори – управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради та громадська організація естрадних діячів.

Захід відбудеться в рамках патріотично-мистецької акції "Молодь – за мир і процвітання України". Щорічний "Молодіжний ринг" вже давно став традиційним та улюбленим для молодих житомирян, і щороку збирає велику кількість своїх прихильників, щоразу фіксуючи у глядацькій залі повний аншлаг.

За почесне звання"Кращий молодіжний естрадний виконавець 2017 року"цього разу змагатимуться учасниця телепроекту "Ікс Фактор", переможниця пісенного фестивалю "Співоче місто" Катерина Шафігулліна та учасниця патріотичного арт-проекту "Ми - українці", студійна бек-вокалістка відомих українських виконавців, у минулому солістка декількох рок-гуртів – Ольга Рибчинська. Протягом трьох турів вони співатимуть, відповідатимуть на каверзні запитання глядачів, а наприкінці заходу усі присутні своїми оплесками визначать переможця у головній номінації "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2017 року".

У мистецькій частині братимуть участь кращі молодіжні виконавці і танцювальні колективи Житомирщини, прозвучать улюблені українські пісні та будуть представлені сучасні танцювальні композиції соціальної тематики.

У фойє телецентру буде організовано патріотичний молодіжний флеш-моб "Молодь Житомира – єднай Україну!", виставка українських поробок та інформаційний ПроФлеш для молоді, де усі бажаючі почерпнуть для себе важливу інформацію, як у наш час вести здоровий спосіб життя, візьмуть участь у анонімному анкетуванні та переглянуть відеокліпи соціальної тематики. Бажаючі ознайомляться з українськими поробками ручної роботи. Цьому сприятимуть обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, обласний медичний центр здоров'я та спортивної медицини, громадські організації "Перспектива", "Милосердя", БО "Нехай твоє серце б'ється", обласна культурно-мистецька спілка народних майстрів.

За підсумками 2017 творчого року дипломи обласної адміністрації та міської ради у різноманітних номінаціях отримають відомі серед молоді колективи і виконавці – учасники фінальної мистецької програми "Молодіжного рингу".

Отож, запрошуємо юнаків та дівчат у понеділок, 13 листопада, о 17 годині в приміщення Житомирського облтелецентру (вул. Театральна, 7) на відзначення Дня студента. Організації та навчальні заклади можуть замовити запрошення за номером: 460-465.