120 хвилин дуже смішних та сміливих жартів від гігантів молодіжного гумору

Студія «Мамахохотала»збирає свої валізи і…

Вирушає увеликий концертний тур по містах України: Черкаси, Вінниця, Кропивницький (Кіровоград), Житомир, Суми, Запоріжжя, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Полтава, Кременчук, Харків…

Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше.

Так з’явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже8-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TVі завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.

Роки у телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому відривайся від дивана і екрану – приходь на новий концерт студії «Мамахохотала».

Що чекає на тебе?

Non-stop мікс жартів, мініатюр і номерів, які у твоєму місті, які ти побачиш і почуєш вперше.

Безбашено… і майже завжди інтелігентно…

А на десерт – актуальні жарти про твоє місто. І, звичайно ж, після концерту зможеш для свого Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи.

* Якщо встигнеш придбати квитки, які швидко розкуповуються – якраз поки ти це читаєш.

Збирай друзів та приходт веселитися!

Квитки можна придбати у касах міста або за посиланням.

А на десерт - актуальні жарти про твоє місто.І, звичайно ж, після концерту зможеш для свого профілю в Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи!Тому, досить вже читати! Замовляйте квитки онлайн або купуйте в касах драмтеатру!