11 березня 2019, у понеділок з 12.00 по 13.00 відбудеться чергова Всеукраїнська акція - мітинг на захист права дітей на освіту, свободи вибору щодо вакцинування та проти дискримінації.

Організатор – ініціативна група батьків Житомира, дітей яких не пускають вчитися, за підтримки ГО «Вакцинація: Вільний Вибір».

Головна МЕТА акціїВідмінити незаконне рішення міської Комісії з питань ТЕБ і НС Житомирської міської ради щодо заборони допуску нещеплених дітей до закладів освіти, а також привернути увагу влади до кричущої ситуації, коли бездумне виконання окремої статті закону призвело до порушення низки конституційних і законних прав дітей та їх дискримінації за ознакою наявності довідки про профілактичні щеплення.

В Україні епідемію кору чи іншої хвороби наразі не оголошено, карантинні заходи не запроваджено. Але комісія з ТЕБ та НС Житомирської міської ради вирішила взяти на себе функції Конституційного суду і встановила верховенство Ст.15 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" над Конституцією України (Ст. 3 та 53) та низкою інших законів, яким суперечить Ст.15! Комісія з ТЕБ не має таких повноважень, тому ухвалене нею рішення та всі рішення, що на нього посилаються, є незаконними і мають бути скасованими!

Житомирська міська влада, управління охорони здоров'я та департамент освіти вже другий місяць поспіль тиснуть на адміністрації закладів освіти та медпрацівників, перекладаючи на них відповідальність за незаконні рішення, а ті на власний розсуд встановлюють необґрунтовані заборони відвідування для дітей, які не мають одного чи кількох профілактичних щеплень. В багатьох випадках проти дітей застосовують фізичну протидію, організовують їх цькування (булінг) персоналом закладів освіти, а також батьками вакцинованих дітей, на нещеплених дітей навішуються ярлики "заразних", нехтують їхньою думкою, вибором та правами!

Звернення батьків до правоохоронних органів з цього приводу не реєструються належним чином, розгляд справ затягується. Ми, батьки, відстоюємо законне право наших дітей на освіту, затверджене статтею 53 Конституції, статтею 3 закону "Про освіту", Конвенцією про права дитини, Загальною декларацією прав людини та іншими нормативними актами.Вакцинація, як РИЗИКОВАНЕ медичне втручання, є виключно добровільною процедурою, а відповідні постанови та накази державних та місцевих виконавчих органів суперечать Конституції та нормам діючого законодавства України.

Пам'ятаймо, що лише батьки за законодавством та по совісті несуть відповідальність за життя та здоров'я своїх дітей!Здорові нещеплені діти безпечні для суспільства!Вакцинація не є єдиним порятунком від хвороб!Тільки батьки можуть обирати форму освіти для своїх дітей!Ми йдемо на мітинг з вимогою припинити тиск на нас і наших дітей та зупинити порушення конституційних прав!На попередній акції 4 березня біля Житомирської міської ради зібралося більше 50-ти житомирян, дітей яких дискримінують за станом здоров'я. Ми висловили свої законні вимоги і запропонували владі міста почути нас.Але влада поки не хоче прислухатися до законних вимог батьків і наполягає на подовженні дискримінації нещеплених дітей.Щоб нас почули, ми маємо проявити громадянську активність, бо якщо будемо пасивно чекати по домівках, наступ на наші права лише збільшуватиметься!В понеділок 11 березня запрошуємо приєднатися до акції всіх, хто не згоден з політикою примусу щодо вакцинації дітей, яку провадить Житомирська міська рада, і з рішеннями про недопущення дітей, які не мають всіх щеплень, до шкіл та садочків.

Закликаємо підтримати наші вимоги і тих батьків, які тимчасово вирішили питання відвідування закладів освіти, та всіх, хто за вільний вибір щодо вакцинації, щоб запобігти повторенню таких випадків у майбутньому і відстояти наше спільне право на вільний вибір!Запрошуємо представників ЗМІ висвітити нашу акцію та проблему, що наразі існує в Житомирі та по всій Україні.

Єднаймося!