В День народження Тараса Шевченка з усієї Житомирщини з'їдуться молоді та талановиті виконавці художнього слова, які претендуватимуть на перемогу в обласному конкурсі, присвяченого 205-й річниці з дня народження «Єднаймо Україну Тарасовим словом!» - така назва і така наша місія

Цього року конкурс організовуємо спільно з коледжем культури і мистецтв ім. І.Огієнка за підтримки управління культури та туризму облдержадміністрації

З учасниками зустрічаємося о 10.00 годині біля па'мятника Великому генію, там же ми покладемо квіти й зробимо загальне фото на згадку.

І вже об 11.00 розпочнемо реєстрацію в Житомирському коледжі культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, де і буде проходити конкурс (о 12.00 годині).

Тривалість конкурсу обіцяє бути досить тривалим, адже в нас вже понад ❗75-ти❗ заявок на участь.

Окрім читань, учасникам буде запропоновано розважальні локації,серед них:

тематична фотозона, і артзона (колективна розмальовка) під керівництвом професійного художника, і майстер-клас від талановитого актора Житомирського обласного академічного лялькового театру, і презентація на тему: «Цікаві факти про Шевченка» з подальшою вікториною та призом для найерудованішого.

Отже, буде різноманітно, цікаво, яскраво, художньо, дружньо і дууууже корисно