Запрошуються: учасники війни на Донбасі, їхні рідні, волонтери, громадські активісти, представники місцевої влади, представники ЗМІ, всі, хто цікавиться мистецтвом та кому небайдужа тема війни, підтримки ветеранів, взаємодії мирного суспільства з тими, чиє життя змінила війна.

В експозиції виставки представлені роботи учасників війни на Донбасі, створені під час перебування на заїздах комплексної реабілітації від БО "МБФ "Творча Криївка" за авторською методикою Віталіни Маслової "творча реабілітація".

Під час реабілітаційних заїздів воїни з усієї України мають можливість відновити сили, переключитися, відповісти для себе на важливі внутрішні питання, відкрити нові сторони своєї особистості та культури своєї країни. Програма дуже цікава та насичена: походи, прогулянки (заїзди проходять в мальовничих куточках Карпат, Закарпаття, на морі), активний відпочинок та екстремальні види спорту, оздоровча спа-програма та тілесна терапія, робота з психологом та психотерапевтом, заняття мистецтвами та знайомство з культурною спадщиною - наші гості самі не впізнають себе в кінці реабілітаційного заїзду...

Під час виставки триває благодійний аукціон, картини з однієї частини експозиції - "Мир очима воїна" кожен відвідувач може придбати на умовах тихого аукціону.

Презентація виставки: 15 березня 2019 року, 18:30.