Дмитро Бураго — поет, культуролог, видавець, громадський діяч, педагог. Автор збірок поезій «Эхо мертвого озера», «Здесь», «Снеговик» тощо, публікацій у періодичних виданнях.

Дмитро Бураго відомий як громадський діяч, зокрема організатор низки культурних заходів, наукових культурологічних конференцій. Викладає зарубіжну літературу в Київському педагогічному інституті.

Лауреат премії ім. Леоніда Вишеславського «Планета поета» (2007), премії НСПУ ім. Н. Ушакова (2008), Міжнародної премії ім. Арсенія та Андрія Тарковських (2011). Автор семи поетичних книг і численних публікацій у літературній періодиці. Поетичному доробку автора властиві проникнення углиб речей, явищ, станів, а також яскраво виражений індивідуалізм, звернення як до злободенних тем, так і зв'язку їх із вічними філософськими проблемами добра і зла, вічного і минущого, суспільного і особистого.Засновник і керівник «Видавничого дому Дмитра Бураго» (Київ), кількість виданих назв книжок якого з кінця 1990-х сягає півтисячі. Видавець сучасної наукової та художньої літератури, журналу «COLLEGIUM», головний редактор літературного альманаху «Стільники». Головний редактор журналу "Мова і культура".