Вже багато років поспіль в самісінькому центрі Житомира існує ганебна пляма – закинута будівля недобудованого військомату та прилегла до неї територія з входом до бомбосховища. Сьогодні це знаний в місті туалет та наркопритон.

Змінити це можемо лише разом!

13 квітня в рамках "Весняна толока у Житомирі" ми збираємось прибрати сміття та створити зелений публічний простір для містян.

Допомогти змінам в місті можна наступним чином:

1. Прийти 13 квітня о 10:00 до провулку Скорульського в робочому одязі з необхідним реманентом та включитись в роботу.

2. Зробити репост події та запросити друзів.

3. Передати для встановлення у майбутньому сквері лавки, смітники, спортивні снаряди, дитячі забавки чи інші вуличні штуки, які б ви хотіли там бачити. Конструкції мають бути в хорошому стані, призначені для вуличної експлуатації та, бажано, антивандальні, щоб вам було приємно туди приходити з компанією або родиною

4. Пожертвувати кошти на встановлення лавок, смітників та іншого, придбання фарби та будівельних матеріалів. Реквізити організації: ЖОМГО "Цілком природно" ЄДРПОУ 37220948 р/р 26006055811116 в ЖИТОМИРСЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 311744, призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на реалізацію проекту Толока.

Звіт за кожну копійку гарантуємо.

Ми плануємо:

1. Прибрати розвалений паркан та використати його рештки для закриття вікон та дверей у недобудові та входу в бомбосховище (якщо не знайдеться інших варіантів). В такий спосіб ми зможемо обмежити доступ людей у небезпечну споруду

2. Прибрати сміття та гілки на всій території. Вивезти їх.

3. Розчистити кущі акації та верби, створити безпечний зелений простір для прогулянок і відпочинку.

4. Встановити лавки, смітники та інші штуки, яким личить перебування у сучасному публічному просторі.