Тренінг для підлітків від 11 до 16 років «Впевненість. Віра в себе. Прості кроки».

Самооцінка - це уявлення людини про свою цінність, оцінка власних якостей, достоїнств і недоліків. Це важливий фундамент для дорослішання і вибудовування відносин в сім'ї та з друзями.Тренінг допоможе краще зрозуміти себе і те, що відбувається навколо.

Цілі тренінгу:

- поліпшити навик комунікації з собою і зі світом

- побачити свої сильні сторони, приховані внутрішні ресурси

- познайомитися ближче з собою через групове взаємодія

- вийти з «електронного спілкування» в «живе»

- потренувати інтерес, як навик

- прокачати навик взаємодії в команді

Методами арт-коучингу, коли ми задіємо творче та аналітичне мислення.Якщо ваша дитина:- часто сором'язливий, ніяковіє, не завжди здатний відстояти себе і свої особисті кордону- уникає спілкування з однолітками або йому складно знайомитися- байдужий до нового- воліє гаджет замість «живого» спілкування.

Цінність тренінгу: За обмежена кількість часу і безпечному просторі є можливість придбати знання та досвід, прокачати важливі навички для того, щоб відчувати себе впевненою людиною в різних ситуаціях і залишатися в контакті з собою.

Автор і ведуча тренінгу - Олена Рибчинська - тренер з особистої ефективності,професійний коуч по стандартам ISF, EСF. Арт-коуч, сертифікований тренер. Член Східно-української асоціації арт-терапії, мотиваційний спікер бізнес-конференцій і фестивалів.