19 квітня 2019 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться Бібліоніч. Тематика цьогорічної Бібліоночі – «Світське життя»

У п’ятницю, коли закінчується робочий тиждень, в юнацькій починається світське життя.

Що вам стає на думку, коли ви чуєте вислів «світське життя»? Вечірки, музика, танці, гарно вдягнуті жінки й чоловіки? Все це ви знайдете на Бібліоночі в юнацькій. А ще – різноманітні світські розваги – поетичні читання та співи, swap-party, самодіяльні театри, квест, розповіді про світське життя Житомира в парку Шодуара, майстер-класи, малювання, книжкові ворожіння й метафоричні карти, «Мафію» та настільні ігри, фотозону, кав’ярню, кіноперегляди, багато розмов та спілкування.

Для батьків з дітьми працюватиме дитячий куточок.

Дрес-код заходу: дівчатам обов’язкові сукні, хлопцям – краватки

Але якщо ви не встигнете перевдягти улюблені джинси й кросівки, ми вам допоможемо Цьогорічна Бібліоніч триватиме з 17:00 до 24:00. Участь у всіх заходах безкоштовна.

*Swap-party – формат вечірки з обміну вживаними речами, які не шкода передарувати будь-кому. Під час бібліоночі відбудеться swap-party з обміну біжутерією та аксесуарами. Для участі в Бібліоночі просимо вас зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1hrPBMfE-Ln7klL0aUgEcgirJbhXQIrldPA03aKIeUH0/edit