Лекції в рамках фестивалю ATOM festival 201919 квітня - 11:00 Алла Загайкевич: «Електроакустична музика в сучасній музичній системі».

Алла Загайкевич — український композитор, що поєднує роботу в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів і театральних вистав) та академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера). В електроакустичних перформансах виступає з виконавцями нової імпровізаційної музики.

З середини 90-х років активно пропагувала академічну електроакустичну музику в Україні, співпрацювала з музикантами експериментальної електронної сцени, є куратором міжнародних проектів «Електроакустика» (з 2003), «ЕМ-візія» (з 2005), головою Асоціації електроакустичної музики.

Викладає в Національній музичній академії України, де заснувала студію електроакустичної музики.Алла Загайкевич (Alla Zagaykevych) учасниця багатьох міжнародних фестивалів сучасної музики в Україні, Франції, Швеції, Японії, Китаї, Росії, Чехії, Литві, Канаді, Німеччині, Польщі. Автор численних музикознавчих статей у наукових збірках і журналах в Україні та за кордоном. Володар багатьох ґрантів і нагород

— Національна премія України ім. О.Довженка за музику до фільму Олеся «Мамай» (2004);

— кращий кінокомпозитор України за фильм «Жива ватра» (2017) тощо.

Місце проведення: Житомирське музичне училище імені В.Косенка, вул. Пушкінська, 28 (актова зала)

Вхід вільний.