Запрошуємо вас відвідати фестиваль раннього плавання, який буде проходити в Житомирі 15 травня з 11.00 до 13.00 у басейнах відпочинкового комплексу Золоте руно.

Організатором фестивалю є Спортивний дитячий клуб "Любота".

Наш клуб вже протягом 7 років навчає малюків з перших днів від народження і до 5 років плаванню.      

На фестивалі у вас буде можливість побачити, як проходять заняття для самих маленьких наших відвідувачів 2-3 місячних малюків. Ви побачите, які великі можливості у дитини такого віку, коли вона знаходиться у просторі води.    

Будуть показові виступи групи малюків з 1року і до 3 років. Це ті малюки, які вже вміють  пірнати і триматися на воді.  

І обов'язково покажемо, яких успіхів досягають дітки, які займаються плаванням вже 3-4-ий рік поспіль. Це наші чемпіони! Малюки, яким виповнилося  4 роки. Вони пірнають на глибину, дістають звідти іграшки, пропливають чималі відстані під водою, виконують складні спортивні вправи на воді.      

Вкінці фестивалю ми проведемо пробне заняття для всіх маленьких гостей, які прийдуть на наше свято на воді.        

Це свято ми організовуємо з ціллю просувати культуру раннього плавання в нашому місті.     Бо всім відомо, що дитині треба мати багато різноманітних можливостей для того, щоб рухатись, тоді вона буде прекрасно розвиватися і в фізичному плані і в інтелектуальному.     Найбільш  фізіологічно-збалансованим для немовляти і для діток дошкільнят є рух у воді. Діти дуже люблять воду, і це ті заняття, які приносять дітям задоволення, радість.    

І, що дуже важливо, плавання - загартовує, зміцнює імунітет, покращує апетит і сон малюка.    Приходьте самі, запрошуйте друзів.    

Обіцяємо буде дуже цікаво. 

Довідки за телефоном +380 67 404-85 14 - Людмила Бартковяк