18 травня 2019 року в рамках Днів Європи в Житомирі на Замковій Горі відбудеться V Житомирський джаз-фестиваль Jazzomyr.

Джазова музика давно вже стала всесвітнім есперанто – культурним кодом, зрозумілим та маючим повагу в усьому світі. Тому фестиваль Jazzomyr має на меті збільшити туристичний трафік Житомира, а самим житомирянам розширити свої культурні горизонти та додати Житомиру іміджу модерного європейського міста!

В програмі 18 травня хедлайнером буде гурт LELEKA (Німеччина-Польща), а також виступатимуть Aramis (Суми), Mark Tokar Trio (Львів), Atomic Simao (Київ). Після основної програми відбудеться джем-сейшн, де разом з цими виконавцями себе зможуть проявити і житомирські музиканти.

Місце дії - сквер Замкова Гора.

На вас чекають фудкорти та фотозона. Глядачі більш поважного віку запрошуються в глядацьку зону зі стільцями. Для середньо-вікової та молодіжної аудиторії пропонуються газони, тож пропонуємо взяти з собою каремати або подушки.Вперше цього року буде обладнано VIP-зону на 20 місць.

Поціновувачі джазу, які хотіли б підтримати Jazzomyr, можуть придбати місця в цій VIP-зоні (оргвнесок - 1000 грн.).

Свято джазу в Житомирі - це завжди атмосферне дійство, де зустрічаються старі та нові друзі, панує креатив та гарний настрій. Найкращі фотографи міста роблять тут свої найоригінальніші фотосесії, музиканти обмінюються музичними "фішками", а підлітки отримують для свого досвіду нові опції про те, що таке "культурний івент".

Для гостей міста - це одна з культурних візитівок Житомира.

Телефон оргкомітета: 098-106-23-99.