"Останній Хіппі України" Богдан Совик - поза всяким сумнівом музична особистість.Він виріс на рок-музиці 60-70-х років і це - його стиль життя.Він виконує найкраще з раннього класичного року: хіти Beatles і Rolling Stones, Doors і Animals, Led Zeppelin і Uriah Heep. І робить він це не «за гроші» (тому, що мода на рок-класику), а від чистого серця (тому, що це і є музика його душі)!

Богдан Совик - обдарований музикант.Його КЛАВІШНІ соло змушують хвилюватися досвідчених любителів творчості Рея Манзарека, Джона Лорда або Алана Прайса.Але при цьому, Богдан ще й ГІТАРИСТ і, часом, в одній і тій же пісні він примудряється зіграти і на гітарі, і на клавішах.І, природно, він співає «весь цей рок-н-рол».Це варто побачити!Це - унікальне!

Богдан - справжній. Це той, кого називають TRUE ROCKER!Однак (забавно, але - факт), широку популярність він здобув завдяки попсовому теле-шоу Х-фактор, в якому Богдан заспівав свої улюблені рок-хіти: The House Of The Rising Sun, Born To Be Wild, Can not Buy Me Love .Там же він засвітився в дуеті з поп-рок-легендою Bonnie Tyler і мало не поїхав за нею в Англію!)))

Загалом, життя, як співає Paul McCartney в одній з кращих пісень The Beatles, - це «довга звивиста дорога» і нехай вона приведе нас з вами на концерти Богдана Совика.Він регулярно виступає в київській Мецці рок-н-ролу - Докер Пабі і в інших містах України - всюди, де справжні поціновувачі люблять справжній рок.

P.S .: Кохання не можна купити!

Вартість квитків:до 20 травня - 150 грн., пізніше - 200 грн.(Продаж з 1 травня на ресепшине Місцевого Навколокультурного простору).

Т. 098-106-23-99.