Творче Об’єднання «МЕДІАНТА»,за підтримки Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації.

З0-го травня о 18:30, в приміщенні Житомирської Обласної філармонії ім.. С. Ріхтера, відбудеться концерт симфонічного оркестру «Золоті ворота Києва», диригентом якого являється уродженець Швейцарії, з міста Санкт-Галлен, Сільвіо Вілєр. Диригент, соліст, викладач та автор докторської роботи на тему «Енергія в музиці та її вплив на інтерпретацію». Цей диригент постійно гастролює Європою, та є постійним гостем України. В 2012 р. у Києві заснував симфонічний оркестр «Золоті ворота Києва».Це була чудова ідея створити оркестр із найкращих музикантів Києва під орудою талановитого і вже достатньо відомого і Європі диригента зі Швейцарії. За цей період оркестр набув популярності і зажив слави серед слухачів. Репертуар оркестру великий та різноманітний, від старовинної і класичної доби до музики сучасних авторів. Твори в інтерпретації Маестро звучать дивовижно і неповторно.

Програма концерту:

– М. Де Фалья – «Ночі в садах Іспанії» симфонічні враження для фортепіано з оркестромСолістка – Лаура Смарандеску (Румунія). – О. Бородін – симфонія №2 «Богатирська».

Солістка Лаура Смарандеску (Фортепіано) – Народилася в Румунії. Освіту здобула в Бухарестської консерваторії. Захистила докторську дисертацію на тему “Стиль музики Францис Пуленка”Концертує по всьому світу як солістка піаністка. Викладач консерваторії в Бухаресті.

Концерт відбувається у рамках фестивалю «Відродження». Фестиваль проводиться вже вдруге, організаторами та засновниками якого є Творче Об’єднання «Медіанта». Це дійство спрямоване на формування та виховання художнього смаку, позитивних соціальних настановлень та інтересів молодого покоління, залучення якомога більшої кількості аудиторії до найкращих культурних традицій мистецтва.

Голова Творчого Об’єднанняЖембровський М. В.