ВІ «Активна Громада» у м. Житомирі, запрошуємо житомирян, зокрема з активною громадською життєвою позицією, на засідання "Клубу Активної Громади" з нагоди проведення позачергових парламентських виборів 21 липня, що пройде на тему:

"Парламентські вибори 2019: аналіз програм Політичних партій" в Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Михайла Грушевського, 9, Житомир) 25 липня з 16:00 до 18:00 год.

Засідання націлене на обговорення суті та ідей діяльності політичних партій, знайомство із їх виборчими програмами "наосліп" (без назв).

Під час засідання буде:

- проведена коротка лекція на тему повноважень депутатів ВРУ, Фракцій, Комітетів ВРУ, аби в подальшому учасники могли співставити програму Партій з їх реальними можливостями у ВРУ.

- брейн-шторм: щодо того, які кроки має зробити Партія після того, як потрапить в Раду та що є пріоритетним?

- робота в групах на розгляд програми партії (з тексту програм прибрані згадки політичної сили, щоб забезпечити максимальну об’єктивність та дати можливість сконцентруватись не на образі партії, а на пропозиціях та баченні України в результаті обрання до ВРУ)

- презентація аналізу аналізу програм за нашим алгоритмом розгляду.

- підведення підсумків.

За питаннями та пропозиціями можете звертатись до

Регіонального координатора проектів ВІ "Активна Громада" Житомирщини – Олексія Пронози.

Тел. (093)152-58-99, (097)905-91-80

https://www.facebook.com/AlexeyPronozaZt

e-mail: [email protected]

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Вона створена в межах діяльності Institute Respublica / Інститут "Республіка".