Йога ранок до дня молоді в м. Житомир

Вітання Сонцю з Namaste Yoga Club

При підтримці управління у справах сім'ї, молоді та спорту житомирської міської ради

Комплекс Сур’я Намаскар (Sūrya Namaskāra - в перекладі "вітання сонцю") складається з повторів послідовних вправ, що плавно переходять одна в одну. У давнину ці дії супроводжувалися виголошенням мантр і медитацією, які присвячувалися володарю світлої частини доби. Вже тоді цей комплекс відзначався особливим впливом на весь людський організм, спрямованим на зміцнення здоров'я, поліпшення кровообігу і лімфи, що необхідно тілу протягом дня.

Сьогодні достеменно відомо, що комплекс вправ Вітання Сонцю:- регулює кровообіг- активізує діяльність залоз внутрішньої секреції- дозволяє ефективно керувати диханням- добре масажує печінку, кишківник, жовчний міхур-покращує гнучкість хребта- тонізує суглоби кінцівок- сприяє розвитку м’язів всього тіла- покращує поставу й координацію рухів- нормалізує стан вен, якщо в них починаються варикозні зміни- забезпечує оптимальний обмін речовин, що є наслідком активізації щитоподібної залози

Слід також додати, що цей комплекс — один з найсильніших аеробних елементів у практиці йоги, адже під час його виконання використовується 34% максимального кисневого резерву. Більшість сучасних інструкторів з йоги називають його "динамічним комплексом дихальних вправ" і рекомендують виконувати щоранку і дорослим, і дітям.

Запрошуємо 30 червня розпочати день разом з Namaste Yoga Club на вул. Михайлівська.З Сонцем найкраще спілкуватися саме тоді, коли воно прокидається.

До зустрічі Розпочинаємо о 9:00