Як виглядає чорна п"ятниця Культурної Людини в Житомирі?

Як поетичний перфоменс двох крутих митців укрсучарту на одному сценічному майданчику!Іван Семесюк — український художник, письменник, поет, музикант, культурний діяч. Має вищу художню освіту (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), за фахом скульптури. Від самого початку і до кінця брав активну участь у київському Майдані 2013—2014 років.

Був одним з помітних його рупорів у соціальних мережах, видавав на-гора безліч революційного контенту, як то актуальні гасла, оптимістичну трансляцію у власному блозі, різноманітні статті. Є автором таких популярних гасел революції як «Лютуймо!», «Люте гасло!» та деяких інших мемів.

Був одним з активних учасників «Мистецького Барбакану», що виник як майданчик для творчого і не лише супротиву під час Революції Гідності. Знаходився Барбакан навпроти метро Хрещатик. У його стінах проходили численні події культурно-мистецького штибу. Виставки, літературні читання, лекції. Також Барбакан слугував місцем для перепочинку творчих революціонерів, що поверталися з більш гарячих точок протистояння, та технічною базою для створення «коктейлів Молотова».

У 2015 році видавництвоЛюта справа представила на Львівському форумі видавців антологію творчого супротиву «Барбакан. Трикутник 92».

Артем Полежака — український поет. Насамперед відомий як автор поетичних збірок «Стіхи о жизні» (2016) та «Навісні пісні» (2018). Твори пише українською та російською мовами, а також використовує суржик.Закінчив Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «архітектор».

Наприкінці 2000-х років Артем починає часто виступати з особистими віршами і стає відомим як переможець численних поетичних слемів (в Києві, Хмельницькому, Миколаєві, Харкові й інших містах). Є активним учасником різноманітних акцій громадянської непокори, зокрема проти законопроекту «Про мови в Україні» 2010 року.

2011 року з гуртом «Барабас» записав та випустив диск «Весна, Любов, Полежака». Полежака і гурт «Барабас» здійснили всеукраїнський тур (Київ, Житомир, Львів, Донецьк, Дніпро, Харків), після чого проект «Полежака+Барабас» успішно саморозпустився.З 2014 року Артем регулярно брав участь в різноманітних арт-десантах, виступаючи перед військовими.

2016 року нарешті побачила світ його перша повноцінна поетична збірка «Стіхи о жизні» видавництва «Люта справа».

2018 року у світ вийшла його друга поетична збірка «Навісні пісні».

Автор текстів пісень таких виконавців, як «Kozak System», Орест Лютий, «Телері», «Бумбокс».

Місцевий Навколокультурний простір пров. Скорульського, 5

Квитки на ресепшені:до 27 листопада - 70 грн.пізніше - 100 грн.