Тренінгова гра Flixa англійською!Можливість прокачати англійський, в тренінг-грі з фінансової грамотності!Рівень: початковий - правила російською, задавати питання теж можна російською;)

Основна мета гри: створення, примноження та збереження власного капіталу.

«FLIXA» виконана у вигляді карткової настільної гри, використовується в освітніх програмах для підвищення фінансової грамотності.

У грі є чотири види цінних паперів: B1, B2, B3, B4 і Eu і 6 видів нерухомості: земля, гаражі, квартири, офіси, котеджі і торгові центри, які приносять дохід (рентна нерухомість).

Ціни на всі активи в грі змінюються в міру відкриття учасниками ігрових карток на столі. При кожній зміні цін, нові значення заносяться в спеціальну таблицю обліку. Гравці купують і продають активи як на ігровому ринку, так і один одному, здійснюють спільні угоди, створюють корпорації.

Гра триває від 3 до 10 ігрових років (2-3 години). Один ігровий рік - це одна викладка ігрових карт на стіл. Після того, як картки відкриваються, рік закінчується. В кінці року гравці підраховують прибутки від активів і збільшують капітал. В кінці гри все залишилося не проданими активи переводяться в гроші, всі гравці підраховую суму і переможцем є той, хто сформував максимальний капітал.

Чим корисна гра?Тренування навичок переговорів і пошуку взаємовигідних рішень.Допомагає вивчити і зрозуміти рівень інвестиційних ризиків.Гра покаже Вам принципи функціонування ринку рентної нерухомості і ринку акцій.Дозволить вивчити кредити і депозити, принципи страхування.Ви можете провести час і з користю, і з задоволенням.Сприяє розвитку економічного кругозору.Підвищує навички продажів.Дозволяє створювати і розвивати бізнес.Тренування англійської в ігровій формі.

веде гру:Andrii Mokhon - професійний коуч. Більше 10 років роботи в англомовному колективі в таких компаніях як Princess Cruises, Carnival, Royal Caribbean International, Holland America, Norvegian Cruise Lines, Park West Gallery

Вартість 200 грнпри реєстрації 2х і більше учасників -10%

Реєстрація: https://forms.gle/vzZfLuE63YpzEaLy5

додаткові питання: 063-411-18-00 Андрій