Театр імені Булгакова представляє шанувальникам творчості геніального режисера Валерія Золотухіна виставу «Собаче серце».

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму.

Відомий московський професор Преображенський зважується на експеримент по пересадці сім'яних залоз і гіпофізу померлого бомжа, п'яниці і хулігана Клима Чугункіна собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки виходить потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичній дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення міста від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.

Підбурюваний головою будинкового комітету Швондером, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлову площу і навіть погрожує револьвером.

Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його попередній стан.У ролях: А. Головко, А. Ільченко, М. Молчанус, Д. Патрушев, Т. Тімашева, В. Дзей, Т. Окраєць, П. Васильєв, І. Момот та інші.

Вистава йде російською мовою.