З 19.02 по 13.03 в Домі української культури буде проходити виставка творчих робіт учнів Баранівської школи мистецтв "ART діти"

Наш світ прекрасний і чудовий. Є в ньому і яскраві фарби свята, є і сірі фарби буднів. Але саме в дитинстві ми помічаємо більшість радісних та щасливих моментів. Тільки в дитинстві життя наше наповнене безперервним очікуванням відкриттів і нових зустрічей зі світом.

Знайомлячись зі світом художнього мистецтва, діти вчаться рисунку, живопису, композиції, скульптурі, декоративно-прикладному мистецтву. А також дивитися на світ, пізнавати його красу, здобувають певні моральні цінності і орієнтири. Життя дітей наповнене творчістю.Через свої твори дитина висловлює свої емоції і почуття, думки і бажання.

Своїми незабутніми враженнями, втіленими в малюнки, діляться з вами учні Баранівської школи мистецтв на виставці своїх робіт, представленої в Домі української культури.

Презентація виставки відбудеться 26 лютого о 15:00 год.

Запрошуємо вас не пропустити цю зустріч з прекрасним!