В’ЯЧЕСЛАВ МАЙБОРОДА - належить до покоління фото­митців, які розпочинали свій шлях у яскра­вий світ фотографії з легендарної камери «Смена-2».
А сьогодні він – один із найвідо­міших фотохудож­ників і кіно­майстрів Житомирщини. На його рахунку чимало яскравих фільмів, присвячених відомим людям, уродженцям землі жито­мирської, науково-популярних фільмів про Україну і світ, а також понад 12 персо­нальних виставок світлопису.
Має він іще дві пристрасті – прис­трасть до подорожей і глибоке зацікав­лення природою та історією. Через окуляр фотокамери В’ячеслав досліджує історичні та природні перлини рідного Поліського краю.
В’ячеслав – корінний житомирянин. Очолює циклову комісію «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, де опановують професію майбутні працівники кіно, телебачення, фотомистецтва, звуко­режисури тощо.
Є головою Житомирського осередку Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки краєзнавців України.
Персональна виставка світлопису В’ячеслава Майбороди «Мандри історичними перлинами житомирщини» є моза­їкою із різних подорожей та налічує близько 50 світлин рідних краєвидів історичних та архітектурних пам’яток.
І це тільки незначна частина з доробку майстра, який налічує тисячі світлин, що розповідають про життя України та світу.