Виставка робіт сучасного львівського художника Сашка Балабая «Bubble dreams» відкриється 3 березня 2021 року в Місцевому Навколокультурному Просторі.
Сашко Балабай – кінорежисер, фотограф, журналіст, член Української кіноакадемії. Сашко не має художньої освіти і почав писати картини зовсім недавно, в грудні 2020 року, проте в його доробку вже більше 25 робіт.
Роботи Сашка виконані в унікальному та незвичному стилі й викликають у глядачів яскраві та позитивні емоції. Саме в пошуках позитивних емоцій Сашко поринув у малювання картин після важкої депресії під час карантину.
Ця арт терапія допомагає йому пережити моменти соціального вакууму та відновитися для успішної творчості. Також надихаючим моментом для Сашка була участь в експедиції західною Україною в рамках «Фестивалю наївного мистецтва» з куратором та галеристом Павлом Гудімовим та знайомство з цікавими наївними художниками.
Сюжети для картин Сашко шукає в повсякденному житті, дитячих спогадах, надихається під час відвідування арт виставок, цікавих подій, подорожей. Роботи Сашка Балабая дещо іронічні, глибокі та по дитячому наївні.
В кожній картині є кольорові кульки, які нагадують кульки в сухому басейні для малих дітей, для автора це повернення до спокійного та щасливого дитинства, моменти безтурботності та спокою. Яскраві образи, гармонійні кольори та емоційні сюжети наповнюють роботи художника теплом та змістом.
Керівник проєкту та конт. особа – Дарина Балабай, 067-707-43-38