Концерти ZIFERBLAT в українських містах відбудуться з 8 квітня по 24 травня 2024 року.

До Житомира завітають неймовірні та самобутні музиканти!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ZIFERBLAT?

  • Виступ в межах першого всеукраїнського туру ZIFERBLAT.
  • Спеціальна програма з найкращих хітів та нових треків.
  • Цілюща «Диско-фанко терапія» для спраглих сердець.

ZIFERBLAT З КОНЦЕРТОМ У ВАШОМУ МІСТІ

Гурт ZIFERBLAT уже відіграв два солд-аути у Києві і тепер їде у масштабний тур 20-ма містами України. Колектив упевнено підкорив глядачів та суддів цьогорічного Нацвідбору на «Євробачення», посівши друге місце серед інших конкурсантів, і готовий продовжувати дарувати всім свою стильну та змістовну творчість. Перший альбом гурту під назвою «Перетворення» був тепло сприйнятий музичним ком’юніті.

А за версією премії «Музвар» колектив став переможцем у номінації «Найкращі нові імена альтернативної музики». З приводу свого туру учасники ZIFERBLAT у своєму Instagram написали:

«Любі, вже скоро зустрінемось з вами у першому всеукраїнському турі Ziferblat! Буде світло, сонячно й по-весняному тепло. Попереду – два десятки міст, безліч незабутніх концертів і зустрічей, на які ми так чекаємо. Не пропустіть!»

ВИШУКАНЕ ПОЄДНАННЯ ІНТЕЛІГЕНТНОЇ РОК-МУЗИКИ ТА БЕЗМЕЖНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20 міст – це дійсно великий масштаб. Це море зустрічей, букет емоцій та купа вражень. І усім побаченим та пережитим музиканти ділитимуться з вами! Приходьте, щоб почути неймовірну композицію Place I Call Home та інші унікальні треки ZIFERBLAT. До зустрічі!

Організатор: MASTER SHOW

Квитки за посиланням.