Святкуємо День Міста разом!

ЖУК (Житомирська вулична культура) за підтримки Житомирської міської адміністрації 8 вересня в День Міста проводить фестиваль вуличної культури "Hip-Hop Live In Zhytomyr 3" і запрошує всіх бажаючих приєднатися до святкування 1128-річчя нашого міста.

ЖУК привітає жителів міста і його гостей Hip-Hop заходом, який об'єднає основні напрямки цієї субкультури.

Метою організації фестивалю є популяризація хіп-хопу і прилучення жителів і гостей м. Житомира до різних видів вуличного мистецтва: танцювальному, художньому і музичному; дати можливість молодим талантам проявити себе в ролі артистів вуличної культури «наживо» перед жителями міста та довести своїми музичними, художніми або іншими творами, що вулична культура має не тільки «право на життя», але і може займати важливу роль у культурному надбанні міста в 21 столітті.

Таким чином Ми, Жителі Житомира, та гості нашого міста, ми зможемо побачити перше відкрите захід у місті, яке об'єднає основні складові 
Hip-Hop культури: емсіінг (англ. MCing), діджеїнг (англ. DJing), брейкінг (англ. breaking), графіті (англ. graffiti writing).

Ми будемо раді бачити представників Hip-Hop-культури і тих, хто ще не знайомий з нею! Все захід організовано групою людей, що представляють Житомирську вуличну культуру, тільки на своїй ініціативі!

Приходьте! Підтримайте! Привітаємо наше місто разом В Ритмі Хіп-Хопу!