Special guest: Dj Salmix

Яркий представник стилів Fidget Hose,DutchHouse.Dj,Продюсер.Його музика відрізняється від всіх інших своїм стилем та характером. Використовує тільки самий ексклюзивний ,насищенний матеріал ,любить дивувати натовп чимось новим!Переможець першого етапу конкурсу Khortitsia DJ's Fight On Kiss FM .Увійшов до TOP 10 по версії ua.showbiza.net. Мікси займають верхні позиції у ротаціях на KMS Radio і не тільки..

Входить в складу "Schizophrenia project", який об’єднує самі популярні стилі нестандартної електронної музики!
"Королівська Бочка" запрошує на вечірку де можна проявити себе справжнім чоловіком, а жінкам це по-справжньому відчути!

У всі часи в різних народів було своє поняття справжньої жінки. Для одних це блакитноока блондинка, для інших кароока темноволоса «залізна» леді, а для третіх татуйованому-пірсингована неформала. Але кожна із нас заслуговує на увагу чоловіка, а також на справжній комплимент!

Справжня жінка - це образ, уявлення кожного чоловіка про свій жіночий ідеал, і в кожного чоловіка він свій. Тому чоловіки не жалкуйте робити комплименти таким чудовим створінням, як жіночність!

А справжній чоловік ніколи не буде тікати від неприємностей у кущі, уникати відповідальності. Справжній чоловік повинен вміти постояти за свою честь і честь близьких йому людей. Він повинен бути впевненим у собі і в своїх силах, у своїх вчинках і думках. Але разом з тим, як і будь-яка людина, справжній чоловік повинен уміти визнавати свої помилки, йти на компроміси. Тому чоловіки, не пропустіть цей чарівний вечір, де Ви зможете показати свої найкращі риси!
В цей вечір даруйте комплименти один одному,не забувайте про це!

У програмі:

  • найсвіжіші хіти від ді-джеїв
  • голос ночі 
  • Go Go Girlz
  • море позитиву та веселощів
  • 2 зали - tech / House & 80-е
  • Фотозвіт (art-foto.com.ua)