Головне свято Дня студента у Житомирі відбудеться 14 листопада у концертній залі Житомирського телецентру. Саме цього дня пристрасті розжаряться до найвищої межі. Адже змагатимуться за почесне звання "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2012 року" дві тендітні молодіжні співачки з чудовими голосовими даними – це Настя Навольнєва (колишня випускниця Житомирського музичного училища) та Маша Маркіна (студентка Житомирського коледжу культури і мистецтв), а вестимуть "ринг" його постійний рефері Сергій Вікторов та ведуча молодіжних програм Тетяна Гулова.
Як повідомили головні організатори свята – головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та об'єднання творчого розвитку молодих талантів "Шоу Сергія Вікторова", цьогорічний "...ринг" ознаменується творчою боротьбою за першість, а переможе як завжди обдарованість та молодість.
Ще до початку концертної програми свята у фойє телецентру будуть проходити профілактичні заходи організовані Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ» та буде організований інформаційний ПроФлеш для молоді.
 Організації та учбові заклади можуть замовити запрошення за номером: 22-12-97.