Житомир-Positium-Fest– це нові можливості і шанси:для особистісного росту – збагатити свій внутрішній світ, отримати фахові психологічні консультації, спробувати себе у ролі клієнта, а можливо - знайти "свого" консультанта. Для професійного розвитку – познайомитися із новими підходами, техніками, напрямками, стилями роботи консультантів та психотерапевтів, визначитися зі "своїм" напрямком. Що буде на фестивалі?

Презентація позитивної психотерапії як методу і філософії; лінійки майстер-класів і ворк-шопів від випускників двох базових курсів із позитивної психотерапії; окрема лінійка від гостей і друзів фестивалю – психодраматистів, символдраматистів, танцетерапевтів, гештальт-терапевтів, психоаналітиків. По завершенню – можливість участі у групі психологічної підтримки.
Як взяти участь у фестивалі?

Щоб взяти участь у фесті – зв’яжіться із організаторами фестивалю, зробіть оргвнесок і отримайте свій іменний квиток.
При отриманні квитка за місяць до фестивалю - знижка 50%, за 2 тижні – 20%. Додатково - 10% знижка для групи учасників від 4-х осіб.

Призначення коштів: зібрані на фестивалі кошти будуть витрачені на організаційні витрати (приміщення, друк матеріалів, інформаційна підтримка проекту), решта - на благодійну допомогу онкохворим.

Контакти оргкомітету:
[email protected]
(096) 565-95-10 (Віталій Климчук)
Придбати квитки: (098) 861-59-07 (Наталія), (096) 734-07-55 (Аліна)