У Житомирі відбудеться грандіозний творчий вечір відомого поета, композитора, легендарного музиканта Сергія Лазо. Разом з маестро на сцені Житомирського театру ім. І. Кочерги виступлять знаменита актриса й телеведуча народна артистка України Наталія Сумська, популярний співак заслужений артист України Віктор Павлік та інші зірки української естради, які виконають мега-хіти легендарного автора.

Сергій Лазо народився в Житомирі. Він організував першу в нашому місті рок-команду «Анютины глазки». Сергій Лазо - автор мега-хітів «Ти подобаєшся мені», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Афіни, Київ і Стамбул» Віктора Павліка, «Не йди» Гайтани та «Скай». Його пісні співають Василь Зінкевич, Таїсія Повалій, Оксана Пекун, Наталія Сумська і ще багато відомих виконавців.

Саме завдяки пісням Сергія Лазо став відомим співак Віктор Павлік. Сергій Лазо – автор легендарного рок-гімну 90-х – пісні «Чорні окуляри», де на бек-вокалі співала сама Таїсія Повалій. Таїсія сказала про Лазо: «Взагалі, я не знаю іншого сучасного поета, у якого було б стільки щирих і ніжних слів про кохання».  

Cергій Лазо створив для Гайтани її супер-хіт «Не йди», а незабаром світ побачить новий грандіозний спільний проект Гайтани та Сергія Лазо.

У житомирян зявилась унікальна можливість побувати на кількагодинній пісенній зустрічі з Сергієм Лазо та супер-зірками української естради. 

Поспішайте замовити квиток за телефонами: 44-53-63, (063) 059 44 49. Доставка квитків – безкоштовна.