У заході візьмуть участь голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Долгих. Також з метою участі у святкових заходах з нагоди Дня науки у ЖДУ імені Івана Франка та вручення нагород науковцям університету з Республіки Польща прибуде ректор Папського Університету імені Йоана Павла ІІ в Кракові отець доктор габілітований Владислав Зузяк. Зазначимо, що за час перебування у ЖДУ імені Івана Франка шанований ректор із Польщі прочитає лекцію «Європейська інтеграція – нові загрози і можливості для науки». «сподіваюся, що наша зустріч розпочне тривалу і плідну співпрацю між нашими університетами, яка сприятиме розвитку науки», - зазначив у надісланому днями листі ректору ЖДУ імені Івана Франка ректор ПУ імені Йоана Павла ІІ в Кракові (Польща).

Традиційно у ході засідання з нагоди Дня науки ректор, «Науковець року – 2010» ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух вручить викладачам університету нагороди – скляні стели «Науковець року – 2012» – з історико-філософського, психолого-педагогічного, природничо-математичного та літературно-лінгвістичного напрямів у номінації «Науковець року» та «Молодий науковець року». Варто зауважити, що цього року за звання «Науковець року» змагалося 313 викладачів, а звання «Молодий науковець року» виборювало 154 науково-педагогічних працівника ЖДУ імені Івана Франка до 35 років.

Крім того, на заході буде вручено відзнаки Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, 6 спеціальних відзнак Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», понад десяток грамот та подяк Житомирського державного університету імені Івана Франка за активну участь у науково-дослідній роботі. За загальним списком цього року з нагоди Дня науки отримають нагороди понад 50 науковців, методистів та провідних фахівців університету.

Варто зауважити, що урочисте засідання це не єдиний захід у ЖДУ імені Івана Франка з нагоди Дня науки. Так, на другому поверсі центрального корпусу ВНЗу діятиме виставка хоббі докторів наук університету.

Наразі університет в очікуванні святкових заходів та інтризі – чи отримає хто з рук керівника ЖДУ імені Івана Франка Петра Сауха іменний ректорський годинник. Нагадаємо, що минулого року достойників було двоє: проректор з наукової роботи Наталія Сейко та завідуюча відділом аспірантури та докторантури університету Іннеса Новіцька.