Група Бумбокс утворена в середині 2004 року в Києві. Тоді двоє музикантів задіяних у відомих в Україні групах почали разом складати музику. Причому робили вони це швидше для себе , ніж у розрахунку на те , що з цього вийде щось серйозне. Коли постало питання про залучення додаткових інструментів вокаліст Андрій Хливнюк і гітарист Андрій «Муха» Самойло не стали збирати великий склад, запропонувавши поекспериментувати разом з ними ді-джею , відомому скретч-майстру Валику Матіюку.

Вже на першій репетиції біти і скретчі Валіка стали невід'ємною частиною мелодійної і в той же час драйвовою музики Бумбоксу. Група зібралася в Києві, але всі її учасники родом з різних міст: Андрій Хливнюк (вокал, тексти) з Черкас, Андрій «Муха » Самойло (гітара) з Луцька, Валентин «Валік» Матіюк ( ді-джей ) з Нововолинська .
Матеріал для першого альбому музиканти склали і записали досить швидко , проте менеджери групи не поспішали з випуском дебютного альбому в світ . Замість цього «Бумбокси» зважилися на цікавий крок: вони не стали тримати невиданий альбом під замком , а навпаки почали активно роздавати «болванки» із записом всім своїм знайомим. В результаті пісні групи навіть зазвучали на багатьох регіональних радіостанціях , а приїжджаючи в новий для себе місто хлопці дивувалися тому, що публіка на концертах підспівувала їхні пісні напам'ять. У найближчих планах групи видання альбому "Меломанія" в Росії. Незважаючи на те , що всі пісні групи написані українською мовою, московські концерти показали, що музика групи цікава навіть тим , хто не може повністю зрозуміти актуальні і красиві тексти "Бумбоксу" .