Олег Винник - талановитий співак, автор пісень і композитор, чия популярність в країнах СНД сьогодні набирає обертів. Так вийшло, що поки що він більше відомий в державах Європи - Австрії, Німеччини, Швейцарії в якості талановитого виконавця головних ролей в безлічі найпопулярніших мюзиклів , який виступає під сценічним псевдонімом Olegg.

Ризикнувши кілька років тому і підготувавши російськомовну концертну програму, названу «Про тебе», Олег Винник не прогадав: його проект мав великий успіх і дав зрозуміти виконавцю, що і на батьківщині його талант може бути оцінений по достоїнству. І ось вашій увазі представляється нова програма «Щастя».

Олег Винник, що народився в 1973 -му році в Черкаській області, став займатися музикою з 4-річного віку, навчаючись грати на гітарі. Будучи підлітком, він виступав у ВІА в якості гітариста, вже тоді твердо вирішивши зв'язати своє життя з музикою. І хоча освіту він збирався отримувати по класу духових інструментів, викладачам вчасно вдалося розпізнати в ньому талановитого вокаліста (має бас -баритон).

Спочатку випускник диригентсько - хорового відділення виступав у складі Черкаського народного хору, в якому завдяки таланту і працьовитості Олег швидко вийшов на перші ролі, почавши виконувати соло в по-справжньому заслуженому колективі.

Після розпаду СРСР, під час гастролей хору по Німеччині, Олег захопився мовою і культурою Німеччини і навіть вирушив туди на стажування, в ході якої отримав пропозицію від Люксембурзького театру виконати партії в опері під назвою «Tosca», а також опереті «Paganini».

Після 2- ухлетнего навчання в Гамбурзі і за допомогою викладача вокалу Джона Лемана, Олег відшліфував свою майстерність, зумівши опанувати новим для нього голосовим діапазоном - т. зв. лірико-драматичного тенора. Після цього вокальний спектр виконання Винника значно розширився, дозволивши йому з легкістю співати як тенором, так і баритоном.

Під час знаходження у Гамбурзі виконавець пробує себе в жанрі «мюзиклу». Перший його досвід - роль Люченцио в постановці «Kiss me Kate» (1999-2001). Потім талант Олега повною мірою розкривається в ролі Фебуса і Клопена в бродвейському мюзиклі «Собор Паризької Богоматері» (2001-2002). Після чого в Гамбурзі він виконує роль Роберта Хітченса в постановці «Титанік» (у 2002-2003).

Але істинним проривом, які зробили Олега зіркою, є мюзикл під назвою «Знедолені» за твором Віктора Гюго (2003-2004). У ньому співак блискуче виконав одну з найбільш складних і красивих ролей у світовій практиці мюзиклів - партію Жана Вальжана, в результаті чого був визнаний «новітнім грандіозним голосом 2003-го року», згідно з версією європейського видання «Da capo».

Наступний його театральний сезон проходить в Штутгарті, де він виконує чергову велику роль - Чорного принца в мюзиклі «Елізабет». У 2007 -мом Олег знову повертається до зіркової ролі Жана Вальжана - правда, на цей раз в новій швейцарської постановці даного мюзиклу.

Свою роботу на сцені театру Винник в цей час активно поєднує зі зйомкою в кіно і теле- проекті. Він грає головну роль у серіалі під назвою «Наш Чарлі», що транслюється в 80 -ти країнах протягом 10- ти років (з аудиторією понад 6 - ти млн. телеглядачів); паралельно знімається у фільмі «Любов у Калінінграді». Втім, в його щільному творчому графіку перебуває місце і сольної концертної діяльності.

Концертна програма «Щастя» , чия презентація відбудеться у Житомирі вже зовсім скоро, нікого з глядачів не залишить байдужим. Широкомасштабний вокал, європейський саунд, воістину божевільна енергетика і запальний виступ шоу- балету з динамічними і яскравими постановками - словами неможливо передати багатогранність і душевність тієї атмосфери, що ви зможете відчути під час концерту.

До речі, пісня «Щастя», що дала назву концерту, за підсумками 2012- того року, стала самої замовляється на радіостанціях в Україні, Росії, Казахстані та Білорусії, а також довгий час займала топові позиції у найвідомішому хіт-параді Російського радіо «Золотий грамофон».

Тим часом, як зізнався сам Олег, ця пісня була написана... абсолютно випадково. Якось у квітні, аврально працюючи свого Берлінської студії, змучений Олег вийшов подихати повітрям на вулицю, і раптом побачив, що раптово настала весна. Спостерігаючи за усміхненими людьми, граючими дітьми і весняним сонцем, він раптом подумав, що щастя не буває багато!
І вже напередодні вильоту до Києва, прямо в будівлі аеропорту, він в єдиному пориві накидав текст композиції «Щастя»...
У Житомирі Олег Винник подарує глядачам багато свої популярні пісні: «Щастя», «Вовчиця», «Наречена», «Не ті», «Марічка», «Острів», «Хто тобі сказав» та інші.

Поспішайте придбати свій квиток у касі театру , за телефонами (0412) 44-53-63; (063) 059-44-49; (098) 190-35-32. Також Ви можете замовити квиток на сайті bilet.zt.ua.