У Житомир знову приїде Дзідзьо. Улюбленці публіки подарують житомирським глядачам нову концертну програму і традиційний шалений заряд позитиву.

У грудні минулого року Дзідзьо вперше побував у нашому місті з концертом. Артист був вражений теплим прийомом і відтоді повертається до нас знову – в лютому він розірвав міський палац культури Бердичева, влітку розніс вщент майдан на День міста Бердичева, а нещодавно прогримів у Малині.

І от Дзідзьо знову їде в Житомир з новою програмою.

«Заявляю без всякого гідрометцентру: 25 листопада у Житомирі буде жарко! Бо до вас з єдиним супер-мега-гіпер-феєричним концертом їде ДЗІДЗЬО. А зі мною Лесик і Юлік! Тож підганяйте свої каділлакі до Житомирського театру ім. І. Кочерги, де я матиму концерт, якого початок о 19.00», - звертається до усіх житомирян мегапопулярний Дзідзьо.

Сьогодні Дзідзьо – один з найпопулярніших українських артистів. Він – співак, автор пісень, шоумен, телеведучий. Кожен його виступ – неповторне свято. Учасники гурту «Дзідзьо» не лише подарують зі сцени улюблені та абсолютно нові пісні – вони запросять дітей на веселі запальні ігри, конкурси, де кожен зможе отримати подарунки – футболки, кепки, диски та інші сувеніри з логотипом Дзідзьо. А після концерту на усіх гостей чекає афтограф- та фотосесія.

Поспішайте придбати свій квиток у касі Житомирського театру та за телефонами (0412) 44-53-63; (063) 059-44-49; (098) 190-35-32. Також Ви можете замовити квиток на сайті bilet.zt.ua. Доставка - безкоштовно!

 

http://dzidzio.com/about/

http://vk.com/dzidzio

https://www.facebook.com/dzidzio