Єдина володарка серед українських поп-виконавців двох "платинових" дисків за альбоми "Полюс тяжіння" і "9 життів" - Тіна Кароль їде по Україні з новим туром "Сила любові і голоси" в якому представить свої найкращі і улюблені пісні, а також нові сингли!

Її концерти - це завжди сплав таланту, "живого звуку ", неймовірною енергетики та харизми! Співачка заспіває всі свої хіти - від "Вище хмар" до "Навіщо я знаю", як завжди, експериментуючи і дивуючи своїх шанувальників абсолютно різними стилями в самому концерті. Критики називають її сольники "справжнім музичним спектаклем, в якому головну роль грає Голос".

Нову сольну програму Тіни Кароль "Сила любові і голоси" побачать ще 25 міст України. Тур стартує з міста Житомира і завершиться в кінці лютого 2014 сольним концертом у столиці.

Своє концертне турне Тіна Кароль розділила на дві частини - цієї осені співачка виступить у містах Західної частини країни, а в лютому наступного року - приїде з сольними концертами в міста Центральної та Східної України.

Нова програма співачки - це одкровення , музична сповідь про силу її Любові і Голоси. Концерт Тіни Кароль переповнений усією палітрою почуттів: від суму до радості, від лірики до драйву, від відомих і улюблених пісень до прем'єр з нового альбому. Співачка, яка стала для всієї країни прикладом життєлюбства, віри і духовної краси розповість свою історію прямо на сцені.

Програма "Сила любові і голоси " - особлива, тільки один раз шанувальники співачки зможуть побачити її такою - ранимою і сильною одночасно. Це не просто концерт , це особлива розмова , завдяки якому музика знаходить людський голос .

Співачка вийде на сцену в супроводі струнного квартету та балету Свободи.