Вже зовсім скоро відбудеться конкурс краси за звання "Міс ЖДТУ 2013". Красуні боротимуться не лише за звання найкращої, але й за головний приз - романтичну мандрівку до Парижу від туристичної агенції  "Мер-Ха-Ба"(вул.Київська 11 оф.2).

Конкурс проходитиме за підтримки "Благодійного Фонду "Надія Є".  Складну, але почесну місію організації конкурсу взяла на себе минулорічна переможниця "Міс ЖДТУ" Світлана Невмержицька з міцною та креативною командою учасниці конкурсу "Міс ЖДТУ 2013"- найкрасивіших та найталановитіших студенток Житомирського державного технологічного університету.
Крім того до конкурсу долучились професйні та талановиті особистості - заступник організатора - Атаманчук Леся, режисер -постановщик -Олександра Нонік, фотограф - Ірина Кульбовська, хореограф - Ольга Тихончук.
За звання "Міс ЖДТУ 2013" боротимуться 14 красунь даного ВУЗу.
У програмі буде представлено 4 яскравих та феєричних виходи, один з них це звичайно вихід у вечіреіх сукнях. Інформацію про інші 3 виходи організатори тримають в секреті, але обіцяють, що вони  приємно здивуть глядачів своєю неперевершенністю та оригінальністю.

Родзинкою даного заходу є те, що переможниця окрім цінних подарунків та звання найкрасивішої студентки ЖДТУ, представлятиме свій учбовий заклад на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу краси, кмітливості та таланту "СтудМісс України", а саме буде захищати честь свого університету на "СтудМіс Житомир 2014", який відбудеться вже весною.

Сайт 0412.ua проводить голосування за звання Міс Інтернет-симпатія ЖДТУ 2013. Голосувати можна ТУТ.
Квитки можна придбати за номером 063 620 42 20.