Перша персональна фотовиставка професійного житомирського фотографа Олексія Лубягіна.

"Друзі!

Нарешті я "добрався" до своєї персональної виставки. За останні роки було знято дуже багато фотографій, багато я показував, щось залишалося на жорстких дисках. Виставка планувалася давно, але весь час з якихось причин відкладалася: то часу не було, то лінь огортала.
Але прийшов момент, коли я зрозумів, що необхідно відпустити старі фото, щоб почати знімати щось нове, можливо, більш осмислене і свідоме. Хочеться, щоб ця виставка стала своєрідною межею, проміжним підсумком, який дасть можливість зайнятися новими проектами. Фотографії, які я планую показати, не пов'язані з моєю діяльністю як весільного та сімейного фотографа, вони швидше про Житомир, про те, що наше місто фотогенічне, трохи про його жителів, і можливо, трохи про мене.

Загалом, з радістю хочу запросити всіх на свою першу персональну виставку.
Найімовірніше, в рамках відкриття буде невелика зустріч з автором. Поговоримо про фотографії.

У цілому заходи по виставці ще розробляються, так що автор буде повідомляти і в цілому висвітлювати підготовку.

Постскриптум Трохи не забув , на відкритті я планую презентувати " фотообразовательний " проект. Учасники цього проекту зможуть більш глибоко, осмислено і різнобічно поглянути на фотографію і фотографування, а можливо, і знайти себе у фотографії, але про все розповім при зустрічі ..."