Відомий електронний проект iO в Житомирі!

Мало хто з українських діджеїв і продюсерів може похвалитися таким послужним списком. На їх рахунку виступу в Лондоні, Амстердамі, Чикаго, багаторазове участь на фестивалях і конференціях Exit, Kazantip, Global Gathering, ADE, SWMC, WMC, а попереду гастрольний тур по США і Канаді, внаслідок чого, армія фанатів iO по всьому світу колосально зростає.

Що стосується продюсерської діяльності: iO відзначився дебютною платівкою "Cabaret" на ультрамодному німецькому лейблі Diynamic. Реліз надовго затримався в сумках провідних світових діджеїв, а також ураганом пройшовся по чартам Beatport, Juno і Resident Advisor. Вдало дебют не залишився непоміченим - провідні лейбли планети почали активно випускати у себе треки талановитого українця. Незабаром треки і ремікси iO вийшли на таких найвідоміших імпринт як: Rejected, Noir Music, Area Remote, Leftroom, Bla Bla, Eklektisch, Dieb Audio, Highway Records, а також були включені в ряд компіляцій від Ministry Of Sound, Toolroom, KNM і We Love The Sound Of Sundays At Space Ibiza by Joris Voorn.

На даний момент Олександр iO спільно з колегою по цеху Настею Tish продовжує вести успішну роботу над просуванням власного лейблу "Mulen Records", випускаючи реліз за релізом з такими відомими артистами як: Livio & Roby, Alex Celler, Fabio Gianelli, Marcman, Tripmastaz та інші...

Слухати тут : https://soundcloud.com/io-mulen

Line up:

  • IO [Kiev, Mulen recordings];
  • Kito;
  • Sidney;
  • Tork;

З 22:00 до 24:00 знижка на коктейлі* -50 %! Приходьте раніше розігрітися перед танцями.

Коктейлі* (Космополітен, Бікіні, Текіла Санрайз, Секс на пляжі, Дайкірі, Медуза, Зелений мексиканець, Дядя Ваня, Ауді, Динний пиріг).

Зарезервувати стіл - 067-406-22-61 ; 0412-42-23-29.
Підписуйтесь на офіційні сторінки:
Facebook https://www.facebook.com/pages/Барбарис/198710510268908

Вконтакте http://vk.com/public48416441