Концерт відбудеться за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій та "Фонду сприяння розвитку мистецтв" Анатолія Толстоухова.

 Альберт Салтиков - один з найпопулярніших українських виконавців шансону. Талант співака дуже швидко високо оцінив і російський слухач - кілька років тому Салтикова запросили на найбільший міжнародний фестиваль дорослих пісень "Зона Шансону" в Юрмалу. У величезному залі "Дзінтарі", де проводиться "Нова хвиля" і "Голосящий КиВиН", Альберт Салтиков виступав разом з легендами шансону - Катею Огоньок, групою "Бутирка", Славою Медяником.

 Альберт Салтиков дружить з багатьма відомими авторами та виконавцями. Багато пісень для Альберта написав Євгеній Муравйов - автор знаменитих пісень Алли Пугачової, Ірини Аллегрової та Надії Кадишевої. Неодноразово в ЗМІ Салтиков повідомляв, що працює лише з трьома авторами. Це знаменитий автор майже всіх пісень Михайла Круга Ігор Слуцький, чоловік співачки Віки Циганової Вадим Циганов та Євген Муравйов.

 Альберт Салтиков дружить з прославленим українським тенором Володимиром Гришком. Вони заспівали в дуеті пісню "Два кольори". За нашою інформацією, саме завдяки Альберту Салтикову вдалося запросити Гришка очолити журі житомирського конкурсу "Перша нота" кілька років тому.

 Альберт Салтиков разом з Сергієм Безруковим та Лізою Боярської знявся в фільмі "Матч" про легендарний матч смерті між українським "Стартом" і німецькою командою "Flakelf". Салтиков зіграв роль німецького офіцера. 

 Пісні Альберта Салтикова  "Молодой-молодая", "Города-дороги", "Офицерская честь" та інші давно припали до душі і житомирському слухачеві. Адже справжні меломани знають, що не можна плутати поняття "шансон", "блатняк" і "пісні про зону". Шансон - це, в першу чергу, пісні для душі і про життя. Слухати пісні Альберта Салтикова ви можете ТУТ.